Przejdź do strony: ENVICON Water
Przejdź do strony: Kongres
Przejdź do strony: Do wydarzenia pozostało

Dlaczego warto wziąć udział w kongresie?

 • Magdalena Dutka
  Magdalena Dutka

  Prezes Zarządu Abrys

  Nie ma możliwości rozwoju w żadnej branży bez wzajemnego zrozumienia, dialogu i współpracy. Branża wod-kan z roku na rok coraz prężniej się rozwija, coraz wyższe są też wymagania stawiane przez Unię Europejską i społeczeństwo. Zauważając potrzebę dialogu pomiędzy przedsiębiorstwami wod-kan, przedstawicielami administracji publicznej oraz samorządem, chcemy, by tegoroczna edycja Kongresu ENVICON Water stała się ku niemu płaszczyzną. Podczas Kongresu przedstawimy najnowsze trendy w branży wod-kan, wskażemy kierunki w działaniach legislacyjnych oraz obowiązujące już rozwiązania prawne. Kongres ma za zadanie także inspirować, dlatego też w specjalnie przygotowanej strefie pokażemy najlepsze działania w zakresie edukacji ekologicznej, CSR, PR oraz wzorowe przykłady działań managerskich. 

  Czwarta edycja Kongresu to zdecydowanie dialog i inspiracja! Czekamy na Państwa!

 • Mariusz Fiłonowicz
  Mariusz Fiłonowicz

  Prezes Zarządu UNISOFT 

  Envicon Water to wysoki poziom merytoryczny wykładów oraz możliwość dyskusji na temat przyszłości krajowej gospodarki wodno-ściekowej i związanych z tym potrzeb i oczekiwań branży. To także doskonałe źródło informacji na temat nowoczesnych technologii i rozwiązań w branży, które każdy manager dążący do rozwoju powinien znać. Punktem szczególnym spotkania jest także wieczorna, uroczysta gala, której mamy przyjemność być mecenasem i na którą gorąco Państwa zapraszam.  

 • Dorota Jakuta
  Dorota Jakuta

  Prezes Izby Gospodarczej "Wodociągi Polskie"

  Przed nami IV edycja ENVICON Water. Tym razem Kongres odbędzie się trochę później  i nie będzie towarzyszył bydgoskim Targom WOD-KAN. Ta nowość umożliwi uczestnikom dwóch ważnych dla naszej branży wydarzeń wykorzystać w stu procentach możliwości, jakie daje każde z nich. Serdecznie zapraszam w maju do Bydgoszczy, a w czerwcu do Warszawy.  

 • MGMiŻŚ
  MGMiŻŚ

  Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej

  Wydarzenia takie jak Kongres ENVICON Water stwarzają okazję do rozwijania współpracy pomiędzy MGMiŻŚ i branżą wod-kan. Skuteczna realizacja priorytetów MGMiŻŚ w zakresie gospodarki wodnej takich jak:  opracowanie i realizacja programu rozwoju retencji, przeciwdziałanie powodzi i suszy, nowelizacja ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę, czy racjonalne wykorzystanie zasobów wodnych poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań jest związana z prowadzeniem stałej współpracy z ekspertami, naukowcami i przedsiębiorstwami wod-kan. Ministerstwo liczy na to, że Kongres będzie okazją do dyskusji i umożliwi wskazanie kierunków działań na kolejne lata.

Przejdź do strony: Wideorelacja
Przejdź do strony: Aktualności