Przejdź do strony: ENVICON Water
Przejdź do strony: Kongres
Przejdź do strony: Do wydarzenia pozostało

Dlaczego warto wziąć udział w kongresie?

 • Magdalena Dutka
  Magdalena Dutka

  Prezes Zarządu Abrys Sp. z o.o.

  Dialog Pomiędzy Partnerami- to hasło przewodnie tegorocznego kongresu

   

  Nie ma możliwości rozwoju w żadnej branży bez wzajemnego zrozumienia, dialogu i współpracy. Branża wod-kan z roku na rok coraz prężniej się rozwija, coraz wyższe są też wymagania stawiane przez Unię Europejską i społeczeństwo. Zauważając potrzebę dialogu pomiędzy przedsiębiorstwami wod-kan, przedstawicielami administracji publicznej oraz samorządem , chcemy, by tegoroczna edycja Kongresu ENVICON Water stała się ku niemu płaszczyzną.

  Podczas Kongresu przedstawimy najnowsze trendy w branży wod-kan, wskażemy kierunki w działaniach legislacyjnych oraz obowiązujące już rozwiązania prawne. Kongres ma za zadanie także inspirować, dlatego też w specjalnie przygotowanej strefie pokażemy najlepsze działania w zakresie edukacji ekologicznej, CSR, PR oraz wzorowe przykłady działań managerskich.

  Tegoroczny kongres odbywa się w nowym miejscu – 17 i 18 czerwca spotkamy się w Warszawie. Zapraszamy zatem do stolicy na idealne zakończenie konferencyjnego sezonu.

  Czwarta edycja Kongresu to zdecydowanie dialog i inspiracja! Czekamy na Państwa!

 • Mariusz Fiłonowicz
  Mariusz Fiłonowicz

  Prezes Zarządu UNISOFT Sp. z o.o.

  „Envicon Water to wysoki poziom merytoryczny wykładów oraz możliwość dyskusji na temat przyszłości krajowej gospodarki wodno-ściekowej i związanych z tym potrzeb i oczekiwań branży. To także doskonałe źródło informacji na temat nowoczesnych technologii i rozwiązań w branży, które każdy manager dążący do rozwoju powinien znać. Punktem szczególnym spotkania jest także wieczorna, uroczysta gala, której mamy przyjemność być Mecenasem i na którą gorąco Państwa zapraszam.”  

 • Andrzej Wójtowicz
  Andrzej Wójtowicz

  Prezes Zarządu, Wodociągi Słupsk Sp. z o.o.

  „Miejsce inspiracji”

  Na ENVICON Water spotkałem ludzi, od których wiele się nauczyłem, i którzy zainspirowali mnie do nowych działań. Polecam kongres jako platformę pozyskania wiedzy i wymiany doświadczeń dla wszystkich specjalistów z branży WOD – KAN.

 • Dorota Jakuta
  Dorota Jakuta

  Prezes IGWP

  Przed nami IV edycja ENVICON WATER. Tym razem Kongres odbędzie się trochę później  i nie będzie towarzyszył bydgoskim Targom  WOD-KAN. Ta nowość umożliwi uczestnikom dwóch  ważnych dla naszej branży wydarzeń wykorzystać w 100% możliwości jakie daje każde z nich. Serdecznie zapraszam w maju do Bydgoszczy, a w czerwcu do Warszawy.  

 • Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej
  Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej

  Wydarzenia takie, jak Kongres ENVICON Water stwarzają okazję do rozwijania współpracy między MGMiŻŚ i branżą wodociągowo-kanalizacyjną. Skuteczna realizacja priorytetów MGMiŻŚ w zakresie gospodarki wodnej,  tj.: opracowanie i realizacja programu rozwoju retencji, przeciwdziałanie powodzi i suszy, nowelizacja ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę, czy racjonalne wykorzystanie zasobów wodnych poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań takich jak ponowne wykorzystanie wody odzyskanej w rolnictwie, jest związana z prowadzeniem stałej współpracy z ekspertami, naukowcami
  i przedsiębiorstwami wodociągowo-kanalizacyjnymi. Dlatego Ministerstwo liczy, że Kongres będzie okazją do dyskusji i umożliwi wskazanie kierunków działań na kolejne lata.

Przejdź do strony: Wideorelacja
Przejdź do strony: Aktualności